Atklājumi.lv

e-žurnāls par zinātni, cilvēku un rītdienas tehnoloģijām

Vārti uz digitālo pasauli: jauns Philips USB dokošanas monitors

[Reklāmas materiāls]

Pasaulē, kur viss ir vairāk savstarpēji saistīts nekā jebkad agrāk, profesionāli lietotāji novērtē ātrus un vieglus veidus, kā savienot vairākas digitālās ierīces, lai saglabātu darba efektivitāti. Šis 24 collu lielais vadošā tehnoloģiju uzņēmuma un Philips monitoru zīmola licences partnera MMD monitors ir jauns USB dokošanas monitors. Šis monitors, kas ir īpaši piemērots ultrabook ierīcēm ar ierobežotu savienojamību, elastīgām darba vietām un dinamiskiem lietotājiem, pārraida video un audio, kā arī savienojas ar internetu vai iekštīklu, izmantojot tikai vienu SuperSpeed USB kabeli. Tas arī nodrošina pieeju visiem piederumiem, kas savienoti ar monitoru, izmantojot USB centrmezglu ar trim USB 3.0 pieslēguma vietām.

Vārti uz digitālo pasauli: USB centrmezgla savienojamība
Artjoms Khomenko, MMD Philips Monitors Europe produktu menedžeris, skaidro, kādēļ USB dokošana ir tik svarīga: “Novērojama palielināta digitālo mediju platformu, piemēram, personālo datoru, piezīmjdatoru, viedtālruņu un planšetu saplūšana, un pieaug mobilās savienojamības nozīme. Daudziem biznesa lietotājiem monitors ir viena platforma, kas paredzēta satura straumēšanai no dažādām ierīcēm. Jaunā monitora lieliskā savienojamība ir šo vajadzību risinājums.”

Ar iebūvēto USB 3.0 centrmezglu un tīklu Ethernet, inovatīvais 241B7QUPEB B-line monitors lietotājiem ļauj tam pievienot piezīmjdatoru (vai telefonu) un bez piepūles pārsūtīt saturu uz plašo ekrānu.

Monitora USB centrmezglam var pievienot tādus piederumus kā pilnizmēra klaviatūru, peli, ārēju cieto disku, kameru un USB zibatmiņu. Tas ir īpaši praktiski smalkiem piezīmjdatoriem, kam ir maz savienotāju. Piederums, kas lietotājiem nebūs jāpievieno, ir skaļruņi — monitors pieejams ar diviem iebūvētiem stereo skaļruņiem, lai nodrošinātu lielisku audio reproducēšanu.

Skata kvalitāte profesionāļiem
Viegla monitora savienojamība ir apvienota ar lielisku skata kvalitāti, Full HD (1920 x 1080) izšķirtspēju un precīzām krāsām, lai saturu reproducētu skaidri un asi. Monitors nodrošina precīzus attēlus ar dzīvīgām krāsām un lieliskiem skata leņķiem modernās IPS tehnoloģijas dēļ.

Labklājības nodrošinātājs
Jaunākais 24 collu B-line monitors stiprina MMD apņemšanos radīt monitorus, kas ne tikai ļauj patērētājiem būt produktīvākiem, bet arī apņemšanos ilgtermiņā nodrošināt labklājības priekšrocības. 241B7QUPEB modelis aprīkots ar Philips LowBlue režīmu, kas izmanto viedo programmatūru tehnoloģiju, lai samazinātu zilo gaismu ar īsu viļņa garumu, kas laika gaitā var kaitīgi ietekmēt redzi. Turklāt monitors ir aprīkots ar ergonomiski pielāgojamu pamatni. SmartErgoBase ļauj pielāgot monitora augstumu, pagriezt to 90 grādu leņķī, mainīt tā slīpumu, grozīt to, lai sasniegtu vajadzīgo stāvokli, kas, strādājot pie rakstāmgalda, nodrošina labāku stāju.

Bet tas nav viss — jaunajam monitoram ir vēl vairāk funkciju, kas nodrošina, lai lietotāji būtu nenoguruši ilgāku laiku. Monitorā iestrādāta ņirboņas novēršanas tehnoloģija, risinājums spilgtuma regulēšanai un ņirboņas samazināšanai, lai nodrošinātu ērtāku skatīšanos LED ekrānos. SmartImage, modernākā Philips tehnoloģija, analizē ekrāna saturu un dinamiski optimizē kontrastu, krāsu piesātinājumu un attēlu un video asumu, lai sniegtu vislabāko displeja pieredzi.

Philips 241B7QUPEB B-line ekrāns, kura ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 279 Eiras, būs pieejams 2017. gada jūnijā.

Tehniskās specifikācijas: download.p4c.philips.com

Kontaktpersona plašsaziņas līdzekļiem:
united communications GmbH
Pēters Zaidls (Peter Seidel) un Rita Rozenberga
Tālr.: +49 30 7890760
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Uzņēmuma kontaktpersona Eiropa:
MMD
Ivilina Boneva
Tālr.: +31 20 5046945
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Par MMD
Uzņēmums MMD pilnībā pieder sabiedrībai TPV, un tas tika dibināts 2009. gadā, izmantojot zīmola licences līgumu ar Philips. MMD visā pasaulē reklamē un pārdod tikai Philips zīmola LCD displejus. Apvienojot daudzsološo Philips zīmolu ar TPV displeju ražošanas pieredzi, MMD ātri un koncentrēti piedāvā tirgum inovatīvus produktus. MMD apkalpo Rietumeiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas tirgus no sava galvenā biroja Amsterdamā, savukārt vietējais birojs Prāgā apkalpo Austrumeiropas un NVS tirgu. Izmantojot lokālo pārdošanas komandu tīklu, MMD strādā ar visiem lielākajiem IT izplatītājiem un tālākpārdevējiem. Uzņēmuma izstrādes un attīstības centrs atrodas Taivānā. www.mmd-p.com.