Notiks "Latvijas izgudrojumu izstāde" un "Jauno izgudrotāju konkurss"

2011.gada 4.novembrī "Connect Latvija" www.connectlatvia.lv un Latvijas Izgudrotāju biedrība www.izgudrotaji.lv Rīgas Tehniskajā universitātē Kaļķu ielā 1 Latvijas Izgudrotāju dienas ietvaros organizē ikgadējo "Latvijas izgudrojumu izstādi" un "Jauno izgudrotāju konkursu". Dalība bez maksas.

"Latvijas izgudrojumu izstādes" mērķis ir apzināt Latvijas izgudrojumus un palīdzēt autoriem tos komercializēt tautsaimniecības attīstībai. "Latvijas izgudrojumu izstādē" tiks demonstrēti individuālo izgudrotāju, universitāšu, pētniecības institūtu, kā arī uzņēmumu izgudrojumi un dizainparaugi.

Izgudrotāji eksponātus gatavos pēc iespējas viegli saprotamā un uztveramā veidā, tādējādi palielinot komunikācijas amplitūdu sarunās ar potenciālajiem investoriem, uzņēmējiem, sadarbības partneriem un citiem apmeklētājiem.

"Jauno izgudrotāju konkursa" mērķis ir iedrošināt skolēnus un jauniešus izdomāt un īstenot savas visneiedomājamākās izgudrojumu idejas praktiskā veidā. "Jauno izgudrotāju konkursā" var piedalīties bērni un jaunieši līdz 19 gadu vecumam. Dalībniekiem nepieciešams izdomāt, rast risinājumu kādai no praktiskām problēmām vai lietām, ar kuru nācies saskarties savā ikdienā skolas gaitās, ģimenē, dažādās nodarbībās u.c.

Izgudrotāji dalībai "Latvijas izgudrojumu izstādē" var reģistrēties līdz 14.oktobrim, savukārt jaunieši "Jauno izgudrotāju konkursam" līdz 31.oktobrim.

Vairāk informācijas un reģistrācija mājas lapā internetā: www.izgudrotaju-diena.lv.