Ātrie kredīti internetā – Kredit.lv

[reklāmraksts]

Jau daudzus gadus Latvijas iedzīvotāji var aizņemties bez nepieciešamības doties uz kreditora biroju. Internetā ir pieejami aizdevumi ilgtermiņa un īstermiņa vajadzībām, taču populārākie ir pēdējie. Ātrais kredīts internetā tiek piešķirts nejautājot par tā izlietošanas mērķi. Tas nozīmē, ka aizdevumu var izmantot gan neparedzētu rēķinu apmaksai, gan patēriņa vajadzībām. Lielākā daļa izvēlas aizdevumu, kas nepārsniedz 300 eur uz laiku līdz 1 mēnesim.

Vai ātro kredītu piedāvājumi ir vienādi?

Piedāvāto finanšu pakalpojumu klāsts ir plašs un pat viena segmenta ietvaros ir novērojamas zināmas atšķirības. Pieejamās aizdevuma summas apmērs, gada procentu likme, vecuma ierobežojumi, naudas saņemšanai nepieciešamais laiks. Visi šie nosacījumi mēdz būt atšķirīgi, kā rezultātā prātīgākie kredītņēmēji var ietaupīt. Turpretim emocionālie, kas paļaujas uz ātro kredītu reklāmu solījumiem nereti ievērojami pārmaksā. Atrast izdevīgāko piedāvājumu var salīdzinot vairākus piedāvājumus pēc vienādiem kritērijiem.

Kredītu salīdzināšanu var veikt pastāvīgi – apmeklējot visu kreditoru mājas lapas, pierakstot datus uz papīra lapas un veicot atlasi. Otra iespēja daudz vienkāršāka un ļauj izmantot jau citu ieguldīto darbu, lai atrastu atbildi mazāk kā minūtes laikā. KREDIT.LV Sms krediti un dažādi citi aizdevumu veidi, kas pieejami ar sms vai internetā ir izvērtēti un pārskatāmā veidā salīdzināti. Tas ļauj saprast, kurš no kredītiem ir pieejams izdevīgāk un lētāk. Vērts pieminēt, ka gandrīz visi ātro kredītu uzņēmumi laiku pa plaikam piedāvā īpašas atlaides jaunajiem klientiem. Kredītu akcijas, piemēram, pirmas kredīts bez maksas sniedz iespēju pirmajā reizē aizņemties bez procentiem un ar 100% atlaidi komisijas maksai. Standarta komisijas maksa par kredīta izmantošanu ir vidēji 10%, bet izmantojot akcijas var ietaupīt. Arī aizņemoties atkārtoti visi aizdevumi var prasīt atšķirīgu komisijas maksu. Rezultātā aizdevumu izvērtēšana Kredit.lv vienmēr būs izdevīga, ja vien valsts līmenī šāda tipa aizdevumiem netiks noteikta vienota procentu likme.

Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties aizdevumu?

Papildus informāciju par dažādiem nebanku kredītu aizdevumiem varat iegūt kredit.lv. Atcerieties izvērtēt savu maksātspēju. Aizņemieties atbildīgi.